Fotografia dziecięca

Sesje z dzieciakami wykonujemy zarówno w studio jak i w plenerze. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i szczegółowo ją omawiamy. Za cenę 250 zł, otrzymujecie od Nas min. 12 zdjęć profesjonalnie obrobionych wywołanych w formacie 10x15 oraz zgrane na płytę CD-R/DVD. Zdjęcia są odpowiednio wykadrowane i przygotowane do samodzielnego wywołania.  Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fotografia okolicznościowa / komunie / chrzty

Fotografia okolicznościowa tak ważnych uroczystości jak I Komunia Święta i Chrzest to sesje w skład których wchodzą przygotowania w domu, uroczystości kościelne oraz plener. Za cenę 450 zł otrzymujecie od Nas profesjonalnie przygotowane i zgrane na płytę CD-R/DVD. Dodatkowo przekazujemy Wam również wywołane odbitki w formacie 15x21 w ilości 15 wybranych przez nas ujęć.  Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fotografia ślubna

Zakres reportażu ślubnego obejmuje przygotowania, uroczystość kościelną lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, wesele/zabawę i plener. Za cenę 2500 zł dostajecie od Nas profesjonalnie obrobione zdjęcia i przygotowane do wywołania. Dwa zestawy ozdobnych opakowań wraz z nośnikami typu pendrive i wywołanymi zdjęciami w ilości po 25 sztuk. Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.