Fotografia dziecięca

Sesje z dzieciakami wykonujemy zarówno w studio jak i w plenerze. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i szczegółowo ją omawiamy. Za cenę 350 zł, otrzymujecie od Nas min. 12 zdjęć profesjonalnie obrobionych wywołanych w formacie 15x23cm oraz zgrane na płytę CD-R/DVD. Zdjęcia są odpowiednio wykadrowane i przygotowane do samodzielnego wywołania.  Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fotografia okolicznościowa / komunie / chrzty

Fotografia okolicznościowa tak ważnych uroczystości jak I Komunia Święta i Chrzest to sesje w skład których wchodzą przygotowania w domu, uroczystości kościelne oraz plener. Za cenę 600 zł otrzymujecie od Nas profesjonalnie przygotowane i zgrane na płytę CD-R/DVD. Dodatkowo przekazujemy Wam również wywołane odbitki w formacie 15x23cm w ilości 30 wybranych przez nas ujęć.  Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Fotografia ślubna

Zakres reportażu ślubnego obejmuje przygotowania, uroczystość kościelną lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, wesele/zabawę i plener. Za cenę 3000 zł dostajecie od Nas profesjonalnie obrobione zdjęcia i przygotowane do wywołania. Dwa zestawy ozdobnych opakowań wraz z nośnikami typu pendrive i wywołanymi zdjęciami (15x23cm) w ilości po 40 sztuk. Istnieje także możliwość wykonania sesji na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu.